GİZLİLİK POLİTİKASI

 

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Gizliliğinizi korumak için size çeşitli araçlar sunar ve hizmetlerimizi geliştirmek ve çeşitlendirmek, kullanıcı deneyimini geliştirmek, yeni hizmetler sunmak, bilimsel çalışmalar yürütmek, verileri analiz etmek, kullanıcı sorunlarını gidermek, kişiselleştirilmiş reklamlar yayınlamak ve gelir sağlayıcı diğer faaliyetleri yürütmek için kişisel veriler ve özel nitelikli kişisel verilerde dahil olmak üzere çeşitli verileri toplarız. Verilerinizin toplanması, sınıflandırılması, analiz edilmesi, saklanması, işlenmesi, dağıtılması, yurt dışına çıkarılması ve bunlarla sınırlı olmamak üzere gerçekleştirilen işlemlerle ilgili politikamız hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen Gizlilik Politikasını dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik Politikası, Edufav kullanım şartlarının (“Şartlar”) ayrılmaz bir parçasıdır ve bu Şartlar ile birlikte ele alınmalıdır. Gizlilik ve veri işleme ile ilgili tüm hususlara Gizlilik Politikasında yer verilmemiş olabilir. Bu nedenle Şartlarda belirtilen hususların bu politikayı tamamlayıcı olduğunu ve burada da aynen geçerli olduğunu unutmayınız. Ayrıca zaman zaman Şartlar ve Gizlilik Politikasında güncelleme yapabiliriz. Bu durumda sizi bilgilendirmeye çalışsak da bunu her zaman başaramayabiliriz. Bu nedenle Gizlilik Politikası ve Şartlarda belirtilen hususlarda olası güncellemeleri takip etmek için lütfen internet sitemizi sık sık ziyaret ediniz ya da bizimle iletişime geçiniz.

Edufav, “sunulduğu” gibidir. Bu husus Edufav’ın geliştirmeye açık olmadığı anlamına gelmeyeceği gibi, Edufav’ın mevcut hata ve eksikliklerinin de giderileceği anlamına da gelmemektedir.

Edufav kişisel verileriniz de dahil olmak üzere tüm verilerinizi önemser. Genellikle sizin izniniz olmadan verilerinizi işlemez ve saklamayız. Edufav ortamında paylaştığınız veriler (Örneğin yarattığınız “etki” adını verdiğimiz gönderilerde paylaştığınız bilgiler, ya da arkadaşlarınıza gönderdiğiniz mesajlar ve fotoğraflar gibi) dışında verilerinizi işlemez, saklamaz, depolamaz, transfer etmeyiz. Ancak sizin paylaştığınız veriler dışında yasal olarak saklamak ve işlemek depolamak zorunda olduğumuz çeşitli bilgileri (Örneğin Edufav’a erişim tarihi ve saati bilgileriniz gibi.) ayrıca izniniz alınmadan işlemekte ve saklamaktayız. Bununla birlikte Edufav kullanımız ile bize ve işbirliği içerisinde olduğumuz 3.kişilerle hizmetlerimizi geliştirmek ve çeşitlendirmek, kullanıcı deneyimini geliştirmek, yeni hizmetler sunmak, bilimsel çalışmalar yürütmek, verileri analiz etmek, kullanıcı sorunlarını gidermek, kişiselleştirilmiş reklamlar yayınlamak ve gelir sağlayıcı diğer faaliyetleri yürütmek için kişisel veriler ve özel nitelikli kişisel verilerde dahil olmak üzere çeşitli verilerinizi bizimle AÇIK RIZANIZLA paylaşır ve bu verileri işleme, depolama, yayınlama, çoğaltma, dağıtma, transfer etme, silme ve bunlarla sınırlı olmamak üzere yurtdışına çıkarma da dahil olmak üzere bize uluslararası geçerli bir hak verirsiniz. Örneğin Edufav’a erişim sağladığınız cihazın modeli, ekran çözünürlüğü, pil ve internet erişim durumu gibi çeşitli bilgileri size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için toplayabiliriz. Örneğin Ekran modelinizi ve telefonunuzun işletim sistemi bilgilerini yurtdışında bulunan Google Analytics™ hizmetleri ile paylaşabilir ve kullanıcılarımızın hangi ekran çözünürlüğüne ve işletim sistemine sahip telefonlar kullandığını analiz edebilir ve buna göre Edufav tasarımını geliştirebiliriz. Bununla birlikte yukarıda belirtilen faaliyetleri yürütmek için 3. şahıslar kişisel ve özel nitelikli kişisel verilerinizi de paylaşabiliriz. Bu durumda 3. şahısların Gizlilik Sözleşmeleri ve diğer şartlarını da kabul etmiş sayılırsınız. Örneğin verilerimizi depolamak ve yedeklemek için Google Cloud Platform™ hizmetlerini kullanırız. Bu nedenle Google Gizlilik Politikası ve ilgili hizmet şartlarını da kabul etmiş sayılırsınız. Bu politikalar ve şartlar ile ilgili detaylı bilgiler için 3. şahısların internet sitelerini ziyaret edebilir ya da doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Edufav 3. şahısların Gizlilik Politikaları ve Şartları ile ilgili hiçbir taahhüt vermemektedir.

Bu belge Türkçe dilinde hazırlanmıştır. Bu belgenin herhangi bir çevirisinin Türkçe metinle çelişmesi halinde Türkçe versiyonu geçerli olacaktır. Güncel Türkçe versiyona internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Gizlilik Politikası Son Güncellenme Tarihi: 28 Ağustos 2017